Професійний манікюр в домашніх умовах

Щоб насолоджуватися давно нафарбованими нігтями, необхідно ретельно підготувати їх перед процедурою. Лак на непідготовлених нігтях не буде довговічним, він сколется і навіть піде плямами – як для класичного манікюру, так і для гібридного. З чого почати підготовку нігтя до нанесення лаку?

За допомогою паперової пилки надайте нігтям улюблену форму, а верх злегка розгладьте полировщиком для нігтів . На декілька хвилин нанесіть на кутикулу гель для видалення кутикули , який сильно пом'якшить їх і, таким чином, полегшить подальше видалення та вирізання. Через кілька хвилин відсуньте шкури дерев'яною паличкою (металевими інструментами легше поранитися) і виріжте ножицями для кутикули (або кусачками). Я б відмовилася від навмисного замочування нігтів Перед виконанням манікюру-це марно для нігтя, він стане м'яким і з ним буде складніше працювати.

Якщо ви вже використовували фрезерний верстат, ви можете розробити кутикулу з його допомогою-бажано за допомогою тонкої фрези з каплевидної формою, яка створена саме для видалення кутикули і не має надто шорсткої поверхні для обробки ран. Очистіть кутикулу за допомогою фрезерного верстата, не завдаючи спочатку гель. Використовувати чарівну паличку, щоб трохи перемістити їх, а потім фрезерують (обов'язково спираючись на кутикулу, а не на цвях) відсуньте їх трохи сильніше і глибше, а потім акуратно виріжте ножицями.

Правильна розробка кутикули дуже важлива для довговічності і бездоганного зовнішнього вигляду манікюру – лак, нанесений до самого кутикули, виглядає дуже велично. Довше ви зможете насолоджуватися красивими нігтями. Коли кутикула буде готова, вимийте руки і протріть нігті очищаючим засобом або засобом для зняття лаку без олії в складі.

Якщо ви знаєте, що на наступний день будете робити манікюр, ви можете завдати собі відновлює маску для рук у вигляді рукавичок . Така маска неймовірно зволожує шкіру рук і кутикулу і робить їх ще краще. Цей тип маски я рекомендую використовувати на руках без забарвлених нігтів, так як замочування рук 20-25 хвилин в такій багатій формулі може призвести до видалення плям лаку.

Фарбування нігтів на руках

Як тільки ваші нігті будуть готові, прийшов час малювати. Чи робите ви гібридний або класичний манікюр, вам потрібна основа, кольоровий лак і верхнє покриття.

Для класичного варіанту основою може бути кондиціонер, який стане захисним шаром між нігтем і кольоровим лаком, так що натуральна нігтьова пластина не знебарвлюється, а нанесений пізніше лак буде більш довговічним. Кондиціонер Eveline Nail Cement - це продукт, що поєднує кондиціонер і основу в одному. Специфіка заповнює борозни, зміцнює нігті, одночасно продовжуючи довговічність лаку. Верхнє покриття значно прискорить висихання і додасть блиск лаку.

Вибираючи лак для нігтів, ви можете керуватися ступенем екологічності продукту, наприклад, бренд Kabos пропонує веганські і на 85% натуральні лаки для нігтів. З іншого боку, лаки від Sally Hansen - це вже класика жанру, і в реченні зазначеного виробника ви обов'язково знайдете кольору, які вам сподобаються.

Ідеальний манікюр в кілька кроків

На знежирені нігті акуратно нанесіть кондиціонер під самі кутикули і почекайте, поки він висохне. Сухість тут має вирішальне значення, тому що тільки тоді кондиціонер виконає свою функцію. Після цього ретельно нанесіть, щоб не залити кутикулу, два шари кольорового лаку. Якщо ви злегка торкнутися кутикули, ви можете швидко видалити бруд паличкою для кутикули. Для більш сильних плям використовуйте засіб для видалення і почніть заново. Залиті кутикули не тільки виглядають непривабливо, але і впливають на меншу стійкість манікюру . дайте нігтям трохи висохнути, а потім нанесіть верхнє покриття. Краще всього мати досить велику краплю на кисті,щоб покрити ніготь як можна меншою кількістю мазків і отримати гладку поверхню. Et voilà !

Якщо ви робите гібридний манікюр, нанесіть на нігті ретельно і акуратно основу і вставити її в лампу, щоб затвердіти. Потім нанесіть два шари лаку, кожен з яких твердне в лампі. Бренд Hyco є доказом того, що гібридний лак хорошої якості не обов'язково повинен бути дорогим. В асортименті бренду, за ціною близько 10 зл ви знайдете гарні кольори. Все це блищить верхнім пальто тріскається і в лампі. Готово!

Як максимально продовжити термін служби манікюру?

Як для класичного, так і для гібридного манікюру є кілька речей, які ви можете зробити, щоб продовжити термін служби процедури. По-перше, не змивайте нігті, як навмисно чашці, так і під час тривалих ванн. По-друге, чищення або миття посуду потрібно робити в рукавичках! Пам'ятайте, що шкідливий замочування в сильнодіючих миючих засобах не буде байдужим до лаку на нігтях. Також варто мати на потилиці, що нігті зроблені, і не використовувати їх в якості інструментів, наприклад, для відкриття упаковок або банок. Це загрожує не тільки відшаруванням лаку, але і поломкою.

Професійний педикюр у домашніх умовах

Ретельний і професійний педикюр, як і манікюр, складається з кількох елементів: підготовка всієї стопи, кутикули, нігтів та фарбування. Однак специфіка шкіри на ногах відрізняється від особливостей на руках, тому до неї треба ставитися по-різному. З чого почати? Підготовка та загальний догляд за ногами важливіше, ніж вибір кольору. Тут, на відміну від рук, необхідно вимочити ноги в мисці з теплою водою і додаванням мила або ванни, щоб шкіра на п'ятах мала можливість добре розм'якшитися і потерти на тертці для ніг або фрезерному верстаті. Однак, перш ніж покласти їх у миску з водою, обов'язково з допомогою паперової пилочки надайте нігтям бажану форму.

Після декількох хвилин замочування натріть проблемні тверді місця терткою для п'ят . Важливо, щоб це не завдавало болю, якщо це відбувається, це означає, що ви вже достатньо стерлися і позбавилися від омертвілої шкіри. Якщо у вас проблемні п'яти і інші області на ногах (підйом або пальці ніг), спробуйте використовувати напилок (фрезер) для п'ят. Вони володіють більшою силою і можуть виявитися більш ефективними в догляді.

Як тільки ваші ноги вимочені і гладкі, прийшов час відсунути і вирізати кутикулу і пофарбувати нігті – все так само, як я описав вище для професійного манікюру вдома.

Якщо ви хочете зробити процедуру" оновлення " ніг після зими або боїтеся використовувати терку для п'ят або фрезер, корисними можуть виявитися отшелушивающие шкарпетки . Все, що вам потрібно зробити, це одягнути їх і прийти (або полежати) в них близько 2 годин, і після закінчення цього часу ви змиєте їх. Через кілька днів епідерміс буде інтенсивно лущитися,а в деяких місцях відшаровується. Така процедура оголить ідеально гладку і шовковисту, м'яку кутикулу. Це може зайняти до 2 тижнів, тому краще зробити це, перш ніж ви почнете виставляти ноги. Після цього не забувайте щодня зволожувати ноги, особливо п'яти, щоб як можна довше зберегти ефект гладкої шкіри.

Професійний манікюр і педикюр зовсім не обов'язково передбачає відвідування салону краси. Ви успішно зробите його будинку, і він буде виглядати красиво. Ключ повинен підготувати нігтьову пластину, як на руках, так і на ногах. Пам'ятайте, що практика робить досконалим, тому з кожною наступною спробою вам буде краще.