Отже, як ви справляєтеся зі зберіганням ювелірних виробів? По-перше, ми повинні визначити тип і тип наших дрібниць, а також розглянути місце, призначене для цього. Якщо у нас є простір, у нас може виникнути спокуса виставити скарби, але пам'ятайте, що деякі матеріали не люблять сонце, вологу і доступ повітря.

Шкатулка для коштовностей

Скриня - дуже традиційна форма зберігання ювелірних виробів. Ідеально підходить для цінних виробів, виготовлених з дорогоцінних металів. Деякі з них можуть потемніти під впливом доступу до навколишнього середовища, що буде пов'язано з їх очищенням кожен раз. Скрині, призначені для зберігання блискіток , зазвичай дуже добре організовані, і кожен предмет нашої колекції має в них певне місце. Це рішення дозволяє легко розрізнити і вибрати правильне доповнення до вашого творіння в лічені хвилини.

Гачки і вішалки для намиста

Підвішування намист на гачках дозволяє зручно зберігати їх. Висяча позиція запобігає заплутування, яке часто є причиною нашого пізнього виходу. Ми можемо прикріпити їх до стіни або до дверей шафи, як всередині, так і зовні. Вішалки для кріплення на дверях також є хорошим варіантом . Вони дозволяють безинвазивную установку і забезпечують зручність використання. Безліч моделей і типів дозволить нам вибрати ідеально адаптований до наших потреб і розміру колекції.

Вітрина для ювелірних виробів

Дуже ефектний спосіб зберігання ювелірних виробів-це спеціально розроблені для цього стелажі . Їх можна зустріти в різних химерних формах: дерева, руки або жіночі силуети. Такий вибір також є способом оживити дизайн інтер'єру незвичайним декором. Наші прикраси вже не тільки аксесуар для вашого наряду, але і для вашого будинку. Варто задуматися над вибором такого рішення для наших прикрас, особливо якщо вони не вимагають зберігання в закритому стані.

Органайзер для шафи та шухляди

Органайзери -це предмети, спеціально створені для добре організованих людей. Завдяки їм нічого не змішується, не плаче, все на місці, і ми можемо швидко знайти потрібну річ. Таким чином, ми можемо зберігати прикраси в ящику комода, в прямокутних тканинних вставках, розділених на секції, або в цікавих моделях, оснащених кишенями і призначених для підвішування в шафі. Завдяки цьому ми, звичайно, більше нічого не заплутає.

Незвичайне використання повсякденних предметів

Творчість - дуже корисна функція, завдяки якій ми без праці організуємо собі щоденний безлад. Для зберігання прикрас незвичайним, але практичним способом можна використовувати предмети побуту. Відмінною заміною ювелірної підставці стане декоративна підставка для торта. Такі аксесуари також відмінно виглядають в загальному дизайні інтер'єру. Добре підійдуть також чашки, келихи і банки, а для більшої експозиції врожаю – тарілки і блюдця. В скриньку для коштовностей можна перетворити навіть звичайну коробку або банку з-під чаю. Прикрашена своїми руками, вона буде відповідати характеру господині.

Ювелірні вироби-ідеальний спосіб доповнити і прикрасити творіння. Він надає нашій шкірі сяйво і привертає увагу. Наявність великої колекції не тільки приємно, але і створює проблеми зі зберіганням. З такою винахідливістю ми без праці впораємося.