Фрезерний верстат-Це пристрій з безліччю можливостей. Він добре працює як в професійних салонах краси, так і вдома, особливо в міні-версії. За допомогою фрезерного верстата можна швидко і легко підпиляти нігтьову пластину, вирівняти її можливі нерівності і навіть позбавитися від кутикули і мозолів. Приймаючи рішення про купівлю цього типу пристрою, слід звернути увагу на кілька важливих параметрів, таких як: потужність, типи різців або кількість оборотів, яке обладнання робить в хвилину.

Професійний фрезерний верстат для салону та обладнання для домашнього використання

На ринку доступні різні види фрезерних верстатів відомих і шанованих брендів, таких як NeoNail , Revlon , Semilac або Zelmer . Кожен з них трохи відрізняється один від одного. Головний параметр, на який потрібно звернути увагу при виборі пристрою для себе, - це його потужність. Для домашнього використання цілком достатньо манікюрного фрезерного верстата потужністю 10 Вт, а потужність професійного обладнання повинна бути не менше 40 Вт. Салони краси, де пристрій повинен регулярно працювати протягом декількох годин, повинні інвестувати в обладнання потужністю не менше 100 Вт.

Фрезер для манікюру – на що звернути увагу при покупці?

При виборі фрезерного верстата для себе, крім обліку потужності пристрою, варто звернути увагу на інші параметри обладнання, такі як: кількість оборотів в хвилину, регулювання потужності, голівка або тип фрези, а також спосіб їх заміни. Саморобний фрезерний верстат повинен бути зручним, простим і інтуїтивно зрозумілим у використанні. Також варто звернути увагу на те, що він не вислизає з руки, і має досить довгий кабель, що значно підвищує комфорт роботи. Вибираючи фрезерний верстат для виконання гібридного манікюру, слід зацікавитися обладнанням з максимальною кількістю оборотів , що дозволить більш ефективно і швидко видалити залишки гібридного лаку. Класичний фрезерний верстат для виконання звичайного манікюру або педикюру в домашніх умовах повинен мати від 4 до 30 тисяч обертів у хвилину.

 

Типи різців

Фрези, або змінні наконечники, є важливим елементом пристрою. Чим їх більше, тим більше косметичних процедур ви можете зробити. Незалежно від того, чи є фрезерний верстат професійним або домашнім, він зазвичай має менший або більший набір змінних наконечників, на які варто звернути увагу при виборі пристрою для себе. Косметичний ринок пропонує фрези, як одноразові, так і виготовлені з нержавіючої сталі або пластику з додаванням силікону. Знання окремих фрез дуже важливо, щоб мати можливість правильно і, насамперед, безпечно виконувати процедуру манікюру. у салонах краси зазвичай проводиться відповідна підготовка з експлуатації спеціалізованого обладнання, в домашніх умовах найчастіше досить уважно ознайомитися з інструкцією по експлуатації. До найбільш поширених видів фрезерування відносяться: алмазні фрези (наприклад, для потьмяніння пластини і видалення кутикули), кам'яні, керамічні, дрібнозернисті і грубозернисті (для гелевих та акрилових нігтів), абразивні ковпачки (для видалення ороговілої кутикули на підошвах ніг).

  • Поглинач пилу Якщо процедура манікюру буде проводитися дуже часто, варто подумати про купівлю професійного пиловловлювача . Як правило, невеликі побутові прилади не вимагають докупки додаткового обладнання,однак у великих салонах краси, особливо влітку і навесні, коли частота такого роду процедур збільшується, це досить цінне вкладення. Професійний поглинач значно поліпшить комфорт роботи, особливо деякі з кращих моделей, тобто повітропровід з центральним всмоктувальний пристрій.

Популярні моделі фрезерних верстатів для манікюру

Ринок пропонує різні типи фрезерних верстатів, як професійних, так і менш професійних, які відмінно підходять для домашнього використання. Пристрої, в залежності від параметрів та призначення, доступні в ціновому діапазоні від близько 20 злотих (у разі міні-фрезерних верстатів) до більш ніж 4 тисяч (тобто найбільш професійних моделей, які використовуються в хороших і відомих салонах краси).

  • Фрезерування до 2400 грн. Приблизно за 2100-2250 грн можна купити фрезерний верстат марки Revlon з фрезами з цементованого карбіду. Пристрій має потужність 5 Вт і відмінно підійде для регулярного виконання домашнього манікюру. у комплект входять чотири насадки з микрозиаренками (дві розгладжуючі і дві поліруючі) і поживна олія для нігтів. Після нанесення пристрою нігтьова пластина максимально розгладжується і блищить, тому немає необхідності у використанні безбарвного лаку для блиску.
  • Фрезерні верстати до 3300-4200 грн. За ціною близько 2700-2800 грн доступний манікюрний фрезерний верстат від Clavier потужністю 40 Вт. Особливо цікава модель DM208, яка пропонує роботу зі швидкістю 35 тисяч обертів у хвилину. Пристрій ефективно видаляє нерівності природної нігтьової пластини, а також залишки від кінчиків нігтів. Відповідна потужність обладнання також дозволяє комфортно виконувати різні візерунки. У комплект входить набір необхідних аксесуарів, що дозволяють в повній мірі насолодитися великою функціональністю пристрою. В упаковці є, серед іншого: фрезерний верстат, головка, 6 абразивних накладок, 6 універсальних фрез, 30 алмазних, 13 полірувальних, 12 кам'яних. Пристрій має дуже зручну систему twist-lock, завдяки якій можна швидко і легко міняти фрези в голівці.
  • Фрезерні верстати за ціною до 4200 грн пропонує марка NeoNail . Модель JSDA Nail Drill JD 700, оснащена комплектом алмазних різаків, напевно виправдає очікування навіть самих вимогливих людей. З допомогою пристрою легко видаляються залишки гібридного лаку, а також акрилу і гелю. Професійне пристрій має ергономічну конструкцію і вчиняє 30 тисяч обертів у хвилину, які можна вільно регулювати. Він також має спеціальний перемикач в ножної педалі, що значно полегшує роботу з виконання манікюру.
  • Фрезерні верстати за 4200 грн. Фрезерні верстати марки Semilac в межах 5200 грн - це повністю професійні косметичні пристрої, які значно полегшують роботу досвідченим маникюрщикам. Набір складається з 3 фрез для роботи над нігтьовою пластиною і абразивної накладкою, призначеної для підпилювання околоногих валів. Пристрій є ефективним, і під час його роботи не створюється вібрація. Крім того, він оснащений керамічної фрезою, призначеної для видалення гібридною або гелевої маси. Він також має багато запасних частин.

Фрезерний верстат-Це пристрій, що значно прискорює роботу над манікюром.він доступний у професійному варіанті, а також у меншому, призначеному для домашнього використання. Ринок пропонує дуже багато моделей за різними цінами, з різною потужністю і додатковим обладнанням, тому кожен знайде ідеальну модель для своїх потреб.