Гібридний манікюр довгий час був одним з найпопулярніших видів манікюру. Він довговічний і триває до 3-4 тижнів. При правильному виконанні він не руйнує нігтьові пластини. Важливо відзначити, що навіть при не дуже великому майстерності його можна зробити самостійно вдома. Які продукти вибрати для початку? Насправді все, що вам потрібно, це СФ/світлодіодна лампа середньої якості, а також якісні основи, топи і лаки кращих відомих брендів, таких як NéoNail , Semilac або Claresa. Що ще повинен включати в себе гібридний манікюрний набір?

Fot. Neonail

Гібридний манікюрний стартовий набір з УФ-лампою і фрезерним верстатом

Новачки часто не знають, який гібридний манікюрний набір вибрати. З одного боку, вони хотіли б, щоб він містив усі необхідні аксесуари. З іншого боку, вони побоюються, що зробити манікюр самостійно може виявитися занадто складно, а витрачені гроші вже не окупляться.

Насправді для виконання базового гібридного манікюру необхідні 2 види засобів для догляду та надання форми нігтьової пластини і для нанесення гібридного лаку . Таким чином, набір повинен включати в себе: пиляння, полірувальний блок, накатку для видалення кутикули, палички для видалення кутикули, ватні палички без пилу і УФ-лампу, знежирювач для нігтьової пластини, основу для лаку, гібридний лак, верхній/затверджувач, а також ацетон або спеціальний засіб для зняття гібридного лаку. Всі ці елементи включає в себе базовий набір для гібридного манікюру , наприклад , Clares .

 

Варто знати!

Чим краще підготовлений ніготь, тим довше буде триматися лак. Тому необхідним мінімумом є підпилювання нігтьової пластини і полірування, знежирення нігтя, а потім розташування основи.

 

Гібридный манікюрний набір Elisium FlexyGel

Fot. Elisium

Важливим, хоча і не необхідним доповненням до базового стартового набору є фрезерний верстат зі змінними кінцями. Завдяки їм ми ефективно видалити непотрібні кутикули і подпилим верхній шар нігтьової пластини, щоб вирівняти її і збільшити ймовірність тривалого ефекту. Використання фрезерного верстата вимагає твердої руки і великої майстерності, тому спочатку це може викликати деякі труднощі. Для початківців рекомендується набір Elisium FlexyGel . Цей гібридний манікюрний набір включає в себе:

  • ґрунтовка без кислоти для відновлення природного pH нігтів,
  • Miracle Base Gel-гелева основа, яка використовується для манікюру і нарощування нігтів,
  • Top Coat Shiny-top без дисперсійного шару,
  • Slip Liquid - рідина для моделювання гелю,
  • FlexyGel Milky-гель для нарощування, затвердіння і захисту нігтьової пластини,
  • Quick Shape тип 1 - форми для гелю,
  • кисть з шпателем 12,
  • напилок човновий 180/100
  • гібридний лак (колір сюрприз).

Важливо відзначити, що гелеві продукти прості в застосуванні і дозволяють мирно змоделювати плитку.

Цікавий факт!

На ринку представлені гібридні лаки Semilac 5-в-1 . Вони одночасно є основою, кольором і верхи, і в той же час дають можливість надбудови і подовження нігтьової пластини.

 

Гібридний манікюрний набір-ідеальний подарунок

Fot. Semilac

Гібридний манікюрний набір підійде в якості подарунка підлітку (звичайно, заздалегідь про це потрібно домовитися з батьками), так і літній жінці, наприклад, подрузі, мамі або сестрі. Рекомендується стартовий набір Semilac Try Me або Semilac Love Me . Ці гібридні манікюрні набори упаковані в зі смаком запаковані коробки і включають в себе повне обладнання для початківців-світлодіодну лампу, набір гібридних лаків, накатки і пилки.

Fot. Claresa

Цікавим подарунком також є набір для гібридів Clares . Також підійде гібридний манікюрний набір Semilac Sunone з рожевим скринею.

При виборі мрійливого гібридного манікюрного набору, насамперед, необхідно враховувати свій рівень складності, якість гібридних лаків і доступні додаткові аксесуари. Обов'язково дотримуйтесь інструкцій виробника щодо послідовності дій.