Що таке епілятор IPL? Це для всіх?

Епілятор IPL (скорочення від англомовної фрази Intense Pulse Light) - Це пристрій, який дозволяє видаляти волосся з допомогою світлових імпульсів. У епілятор є вбудована лампа випромінює світлові хвилі-пройшовши через відповідні фільтри, вони досягають шкіри і видаляють зайві волосся. Зверніть увагу, що епілятор IPL-це не лазерний епілятор. На відміну від згаданих світлових хвиль, лазер діє вибірково і фокусується тільки на волосяному фолікулі. Однак професійну лазерну епіляцію можна проводити в салонах краси або клініках. Домашній альтернативою є епілятори IPL, які, хоча і не пропонують такої високої ефективності, як лазерні епілятори, забезпечують безпечну і безболісну епіляцію, ефект якої може зберігатися дуже довго.

Слід пам'ятати, що у разі епіляції з використанням світлових імпульсів можуть виникнути протипоказання. Епілятор IPL підходить не для всіх типів шкіри. Перш за все, його не слід використовувати при шкірних захворюваннях. Пристрою не рекомендуються для використання на татуйованих ділянках тіла і на шкірі, роздратованою засмагою.

Як вибрати хороший епілятор IPL?

Епілятори IPL є популярним рішенням на ринку. Коли ми стикаємося з вибором правильної моделі, корисно знати, на які характеристики звертати увагу, а це:

  • Регульована потужність епілятора -пристрій повинен бути оснащений регулюванням інтенсивності потужності. У всіх свій тип шкіри. Ми повинні пристосуватися до потреб нашої шкіри і больового порогу. Варто знати, що існують IPL-епілятори з автоматичним регулюванням потужності. Їх дія полягає в адаптації інтенсивності роботи епілятора до конкретної ділянки шкіри – тут працює датчик тону шкіри. Якщо її відтінок зміниться під час епіляції, то автоматично зміниться і потужність епілятора.
  • Датчик шкіри - це дуже практична функція. Модель, оснащена таким датчиком, включиться тільки при виявленні контакту з шкірою. Це позитивно позначається на нашій безпеці.
  • Термін служби лампи -IPL-епілятори на відміну від лазерних моделей оснащені лампами. У кожного є певний строк служби, виражений в імпульсах або спалахах. На практиці це означає, що даний епілятор IPL оснащений лампою зі строком служби, наприклад, 400 тисяч спалахів. Це дає вам багато років роботи при стандартному використанні. Варто знати, що є моделі, в яких також регулюється швидкість (отже, кількість) спалахів.
  • Режими депіляції -багато моделі пропонують можливість вибору режиму депіляції. Варто звернути увагу на те, чи пропонує цей епілятор режим, призначений для делікатних місць (наприклад, інтимних, зон бікіні або пахв). На ринку ми знаходимо пристрої, оснащені так званим надчуттєвим режимом-він буде працювати там, де шкіра дуже чутлива.
  • Електроживлення -епілятор IPL (як і інше обладнання такого роду)може харчуватися від акумулятора або безпосередньо від електричної розетки. Варто звернутися до моделі, що пропонує харчування 2в1. Це означає, що ми можемо використовувати епілятор мобільно, в будь-якому місці. Однак, коли рівень батареї вимагає зарядки, ми завжди можемо підключити пристрій до джерела живлення.

В комплектах з епілятором IPL можуть бути різні аксесуари -варто перевірити, чи включає виробник, наприклад, спеціальні насадки для депіляції ніжної шкіри. Ми вже знаємо, на що звертати увагу при покупці, тому давайте подивимося, що пропонують п'ять кращих епіляторів IPL.

Одним з найбільш рекомендованих епіляторів IPL є Philips Lumea 9000 (BRI958/00). Виробник використав технологію SenseIQ з регулюванням п'яти налаштувань освітлення. Датчик SmartSkin, в свою чергу, визначає тон шкіри і вказує спеціальні налаштування інтенсивності процедури. У комплекті з епілятором ми знаходимо три спеціальні насадки-для особи, для тіла, для пахв і бікіні. Термін служби лампи досягає 450 000 експозицій, а пристрій живиться від акумулятора. Ціна цієї моделі знаходиться в діапазоні від 23500 до 27000 гривень.

 

Шовк Braun-Expert Pro 5 5157

Серед провідних виробників епіляторів IPL-бренд Braun. Варто звернути увагу на модель Braun Silk-Expert Pro 5 5157 . Він оснащений лампою з терміном служби 400 000 світлових імпульсів зі швидкістю до 125 спалахів в хвилину. Виробник подбав про наявність m.in.: датчик тону шкіри, датчик шкіри, УФ-фільтр. Пристрій живиться від кабелю. Вищевказаний епілятор пов'язаний з витратою близько 25600-28500 гривень.

 

Beautifly B-Shine ICE

Серед п'яти рекомендованих епіляторів IPL буде місце для моделі Beautifly B-Shine ICE . Варто оцінити його шість режимів роботи. HR забезпечує видалення волосся, HR + ICE-видалення волосся і крижане охолодження. Режим SR відповідає за пожвавлення шкіри, він також доступний у режимі з Ice Cooling, AC підтримує лікування акне і зменшення дефектів (ми можемо використовувати AC + Ice Cooling). За словами виробника, технологія Ice Cooling забезпечує безболісне видалення волосся-вона працює, охолоджуючи місце депіляції, тим самим зменшуючи печіння і почервоніння шкіри. В даний час цей епілятор IPL коштує близько 25600-28500 гривень.

 

Шовк Braun-Expert Pro 3 3233

 

Модель Braun Silk-Expert Pro 3 3233 . На відміну від моделі серії Silk-Expert Pro 5, у нас тут більш низький термін служби лампи (до 300 000 світлових імпульсів) і більш низька швидкість – до 100 спалахів в хвилину. Пристрій має датчик шкіри і вбудований фільтр. Він живиться від мережі. Ми також можемо звернути увагу на більш низьку ціну, ніж у випадку з раніше описаними моделями – в залежності від пропозицій епілятор ми знайдемо вже близько 21600 гривень.

Beautifly B-Блиск Pro

Опис: IPL-епілятор Beautifly B-Shine Pro . Це також найдешевша пропозиція за ставкою (вартість становить близько 1250 злотих). Виробник використав тут лампи HR, SR та AC. Їх термін служби складає до 500 000 світлових імпульсів. Обладнання живиться від мережі. Тут також є датчик тону шкіри і УФ-фільтр.