Тест UFO FOREO 2

UFO 2 від шведського бренду FOREO – це прилад, який завдяки масажу обличчя пульсаціями T-Sonic, світлодіодної терапії, нагріванню та охолодженню змушує поживні речовини проникати під поверхню епідермісу. Догляд триває від 90 до 120 секунд, що робить її найшвидшою маскою у світі! Вам цікаво, як це працює на практиці? Я тобі вже кажу.

 

 

Тест НЛО FOREO 2

 

Через два роки після впровадження першої в світі розумної маски я прийшов із тестом другого покоління цього пристрою для нанесення масок і світлодіодної терапії - FOREO UFO 2 . З тих пір моя шкіра змінилася. З нормальної шкіри, схильної до несподіванок, вона змінилася після 30 років, потребуючи інтенсивного догляду під час дерматологічного лікування. Це безумовно вплинуло на отримання пристрою, а також масок, які є на даний момент. Але з самого початку, перш ніж вдатися в деталі.

FOREO UFO 2 і маски з передової колекції серіїFOREO UFO 2 і маски Advanced Collection

Перше використання FOREO UFO 2

Як і у випадку з пристроєм першого покоління, вам потрібно підключити UFO 2 до програми для телефону, перш ніж використовувати його вперше . Працює плавно і швидко. Все, що вам потрібно, це підключення Bluetooth . Наразі додаток також показує стан заряду акумулятора. Одного заряду вистачає на виготовлення близько 50 масок.

Чим FOREO UFO відрізняється від FOREO UFO 2?

Візуально пристрої обох поколінь виглядають ідентично. Зміни відбулися всередині, і ось список відмінностей між обладнанням:

 • ширший спектр роботи світлодіодного світла: у першому поколінні було 3, зараз 8,
 • обладнання нагрівається до вищої температури (45 °C) і робить це в 5 разів швидше,
 • прилад охолоджується до нижчої температури (5 °C),
 • нагрівання та охолодження відбувається швидше,
 • акумулятор має більшу ємність.

 

передня частина НЛО FOREO 2Передня частина UFO FOREO 2

Потужність світлодіодного світла

Пристрій UFO 2 для нанесення масок і світлодіодної терапії. Має широкий спектр дії. У другому поколінні UFO їх 8, і ось короткий список властивостей кожного кольору світлодіодного світла:

 • червоне світлодіодне світло - стимулює вироблення колагену і еластину, які підтягують шкіру і розгладжують тонкі лінії зморшок,
 • синє світлодіодне світло - мінімізує недоліки, знищує запальні бактерії та стабілізує вироблення шкірного сала,
 • зелене світлодіодне світло - вирівнює тон шкіри, освітлює знебарвлення.

FOREO UFO 2 і потужність світлодіодного світлаFOREO UFO 2 і потужність світлодіодного світла

Ці три кольори були доступні на FOREO UFO першого покоління , а тепер пристрій для нанесення маски та світлодіодної світлотерапії має ще 5:

 • білий світлодіодний світло - світло з найдовшою хвилею досягає найглибшої шкіри; тонізує і підтягує шкіру, мінімізує набряки і має омолоджуючий ефект,
 • фіолетове світлодіодне світло - поєднання червоного і синього світла, допомагає позбутися від токсинів, підсилює сяйво шкіри, заспокоює і прискорює загоєння запальних змін,
 • помаранчеве світлодіодне світло - зменшує сонячні опіки, оживляє шкіру і повертає їй сяйво,
 • жовте світлодіодне світло - заспокоює сонячні опіки, зменшує розацеа, бореться з набряками та покращує тонус шкіри,
 • Блакитне світлодіодне світло - поєднання синього і зеленого світла, яке заспокоює напружену шкіру, сприяє загоєнню дрібних ран, зменшує набряк і біль.

Маски для FOREO UFO 2

За два роки, що пройшли з моменту прем'єри пристрою, з'явилося досить багато нових масок .

Спочатку їх було два:

 • Make My Day FOREO - з гіалуроновою кислотою і червоними водоростями. Його завдання - зволожити шкіру і допомогти боротися з забрудненням навколишнього середовища, якому вона піддається протягом дня. Процедура використовує розігрів, червоне світлодіодне світло, пульсації та зелене світлодіодне світло.
 • Call It a Night FOREO - з екстрактом женьшеню та оливковою олією. Глибоко живить шкіру протягом ночі, роблячи її гладкою та м’якою. Під час процедури використовується розминка, червоне світлодіодне світло і пульсації.

 

Маски, які з'явилися невдовзі після прем'єри першого покоління інтелектуального FOREO UFO:

 • Youth Junkie FOREO - зміцнення з колагеном. Завдяки йому можна зробити 2-хвилинну процедуру. Його багата формула підходить для зрілої та сухої шкіри. Під час процедури використовується розминка, червоне світлодіодне світло і пульсації.
 • Glow Addict FOREO - з екстрактом перлини та вітаміном B, який відновлює сяйво сірої та втомленої шкіри та ніжно освітлює її. Під час використання використовується розігрів, зелене світлодіодне світло та пульсації.
 • H2Overdose FOREO - з гіалуроновою кислотою. Миттєво зволожує суху і спраглий шкіру. Лікування цією маскою займає 2 хвилини. При нанесенні маски використовується розминка, червоне світлодіодне світло, пульсації та зелене світлодіодне світло.
 • Shimmer Freak FOREO - кофеїнова маска, призначена для очей. Його мета – освітлити область навколо очей і зменшити темні кола. Мій фокус? Я використовую маску не тільки під очима, а й на все обличчя, щоб надати йому енергії та здорового вигляду вранці. Під час лікування використовується охолодження, червоне світлодіодне світло, пульсації та синє світлодіодне світло.
 • Matte Maniac FOREO - глибоко очищаюча маска з вугіллям сприяє нормалізації вироблення шкірного сала і запобігає утворенню недоліків. Під час лікування використовуються прогрівання, пульсуюче червоне світлодіодне світло, охолодження та синє світлодіодне світло.

Маски FOREO Advanced CollectionМаски FOREO Advanced Collection

Новітні маски, які використовують силу натуральних інгредієнтів:

 • Acai Berry FOREO - з ягодами асаї. Маска, яка повертає бадьорість і молодість. Після застосування колір обличчя стане пружнішим і молодшим. Під час процедури використовується розминка, червоне світлодіодне світло, пульсації та фіолетове світлодіодне світло.
 • Manuka Honey FOREO - з новозеландським медом манука. Він пом’якшує шкіру та бореться із сухістю, щоб отримати справжню молодість. Шкіра після процедури стає пружною та сяючою. Під час нанесення використовується нагрівання, червоне світлодіодне світло, пульсація та оранжеве світлодіодне світло.
 • Болгарська троянда FOREO - допомагає змінити зовнішній вигляд тьмяної, сухої шкіри. Після використання шкіра стає сяючою та зволоженою завдяки болгарській трояндовій воді. Процедура використовує розігрів, червоне світлодіодне світло, охолодження, зелене світлодіодне світло та пульсації.
 • Зелений чай FOREO - м'яко очищає, живить і додає природного сяйва. Його дія обумовлена ​​зеленим чаєм, який володіє силою окисників. Процедура використовує розігрів, зелене світлодіодне світло, охолодження, синє світлодіодне світло та пульсації.
 • Кокосова олія FOREO - глибоко зволожує та живить завдяки кокосовій олії та воді. Процедура використовує розігрів, червоне світлодіодне світло, пульсації та зелене світлодіодне світло.

Маски FOREO з використанням сили натуральних інгредієнтівМаски FOREO з використанням сили натуральних інгредієнтів

Різні маски мають різні режими лікування. Перед кожним першим використанням відкривайте програму на телефоні та скануйте штрих-код маски . При кожному наступному використанні ви можете вмикати пристрій без програми. Кожна маска використовує різні функції пристрою, наприклад синє, фіолетове, червоне, оранжеве світло, нагрівання чи охолодження, пульсацію. Тому, якщо ви часто «жонглюєте» з масками, рекомендую обирати улюблені, щоб побачити довготривалий ефект технології UFO 2. Так само, як ми регулярно відвідуємо косметолога на процедури, тут також потрібна систематична робота.

Листова маска, нанесена на FOREO UFO 2Листова маска, нанесена на FOREO UFO 2

Виймаючи маску з упаковки, ми переконаємося, що всередині залишилося багато есенції. Перед тим як увімкнути «старт» у додатку, я виливаю решту косметики на FOREO UFO 2 , на який вже нанесена маска. Потім відбувається відповідне «ковзання» протягом усіх 90 секунд роботи пристрою. Ще один варіант використання залишків косметики - нанести її після готової маски на шию і зону декольте. Я віддаю перевагу першому способу, хоча іноді використовую його по-різному. Коли у мене буде більше часу, я повторюю обробку шиї та декольте.

Що мене захоплює в апараті для нанесення масок і світлодіодної терапії FOREO UFO 2?

Я протестував нове обладнання влітку та під час дерматологічного лікування . Моя шкіра на той момент була зневодненою, вона потребувала зволоження, але іноді вона була гіперчутливою. Найбільше мені подобається версія Болгарська троянда. Це чудовий зволожувач, і під час його використання діє охолоджуюча кріотерапія. Ще одна маска, яка також використовує охолодження, - це делікатно очищаючий зелений чай, який чудово покращує стан комбінованої шкіри. Обидві маски швидко вбираються і не залишають липкого шару. Крім того, вони заспокоюють чутливий епідерміс і закривають пори холодом. Мені також сподобалася медова маска Манука та її розгладжуюча формула (завдяки ефекту алантоїну). Хочу зазначити, що мені набагато більше сподобалася серія з використанням натуральних інгредієнтів. Швидше вбирається, а гелева текстура дуже підходить моєму кольору обличчя . Я не просто використовувала маску з кокосовою олією, але це лише питання часу.

Розмір FOREO UFO 2Розмір FOREO UFO 2

Вибираючи маску з першої серії Advanced Collection , мені найбільше сподобалася версія H2Overdose . Я використовувала його, коли моя шкіра була напруженою, сухою та підтягнутою. Це збіглося з початком використання мазі від дерматолога. Лікування колагеном Youth Junkie було трохи «занадто насиченим» для мого обличчя, але я наніс його на шию та зону декольте. Це місця, які теж потребують догляду, і я тільки формую звичку доглядати за цією зоною – адже, як я почула від одного з б’юті-влогерів: «обличчя закінчується на грудях».

Серед нових масок можна знайти одну модель під очі - Shimmer Freak . Це маска, яка мене трохи розчарувала (хоча, можливо, і не повністю розчарувала, але я не зміг нею скористатися на 100%). Пристрій виявився завеликим для мого крихітного обличчя. Я не можу дістатися далі середини нижньої повіки, але знайшла спосіб - я використовую маску на все обличчя, а не тільки під очі. На щоках красиво сяють освітлюючі частинки. Маска Glow Addict мене здивувала позитивно. Ну а після нанесення обличчя фактично освітлювалося. Шкіра сяяла, хоча не було блиску чи жиру. магія.

Також я знайшов альтернативне використання пристрою для нанесення масокі світлодіодна терапія FOREO UFO 2. Я вмикаю вибрані світлодіодні підсвічування (у додатку ви можете вибрати, яке світло має бути включено) моєю улюбленою сироваткою/маслом. Вказане світлодіодне світло та тепло підвищують ефективність проникнення активних інгредієнтів, і коли я хочу підсилити ефект іншого косметичного засобу, я використовую UFO 2. Однак я звертаю особливу увагу на те, щоб не використовувати специфіку, що містить світлочутливі інгредієнти, такі як ефірні олії, AHA і BHA кислоти або ретиноли. Мій спосіб використовувати UFO 2 по-різному – це поєднувати творчість і тривалі знання та використання продукту. Я рекомендую початківцям користувачам НЛО використовувати його за призначенням. Коли ви побачите, що ваша шкіра реагує на фототерапію та термотерапію через тривалий час, ви можете спробувати використовувати НЛО по-своєму.

Пристрій FOREO UFO 2 зі спеціальними маскамиПристрій FOREO UFO 2 зі спеціальними масками

Чи варто купувати FOREO UFO 2?

Я не буду переконувати вас купити це, тому що знаю, що пристрій коштує багато, а також потребує масок. Якщо витрати на таку суму обійдуться вам, наприклад, півмісяця наполегливої ​​роботи, ваші очікування будуть дуже високими. Пристрій для нанесення масок і світлодіодної світлотерапії FOREO UFO 2 – це не предмет, який змусить різко змінити колір обличчя, як за допомогою чарівної палички, і прибрати безлад у домі. Це продукт, який дає результати при регулярному, тривалому застосуванні, тому що в догляді за шкірою немає швидких шляхів.

Однак якщо ви гаджет, який хоче заощадити на процедурах у косметолога і можете собі дозволити такі витрати, думаю, ви залишитеся задоволені! Особливо, якщо ви дбаєте про живлення та зволоження шкіри. Я сам цінував FOREO UFO 2 набагато більше, коли моя шкіра потребувала ін’єкції бадьорості, ніж очищення. Власниці молодої шкіри не оцінять ефект описаного тут продукту, але ті, кому вже потрібна додаткова стимуляція, точно будуть задоволені.